Iveuosa

Bu sayfanın başlığını oluşturan anlamsız söz dizisi aslında o kadar da anlamsız değil. Biraz uzun ama olsun, neden ihtiyaç duyduğumu öğrenince siz de hak vereceksiniz bence.

Şimdi yeni bir sayfa açmak zahmetli iş. Siz bilmiyorsunuz bir sürü işi, prosedürü  şusu busu var, masrafı var, sonra esas her sayfa için Internet Müdürlüğü‘ne yatırman gereken 350 TL var. Yaa, sitede ne yazdığına bile bakmadan adam gelip kesiyor makbuzu.

Önce az gibi geliyor insana, ama bu sitenin bile on tane sayfası olduğunu düşünürsen, hemen çekersin o düşünceni geri, di mi?. O yüzden de, madem bu sayfayı açtım, aklımda kalmış olan ve siteye koymak istediğim iki tane daha kısım ve bilgi vardı, ikisi için beraber kullanayım diye düşündüm. Neden böyle düşünmüşüm? Çünkü bu topraklarda yetişmiş olmanın  kıvrak zekalılığı az buçuk da olsa düşmüş payıma da ondan…

İletişim

Amaçlarımdan birincisi iletişim bilgilerimi, daha doğrusu bilgimi vermek. Hani kazayla eliniz şu sponsorluk resmine basar ya da bunu buraya neden koymuşlar diye merak edip dokunacak olursanız, hop diye bu sayfaya  düşün ve sonra da bana mail atın diye yani.

Muhtemelen gelişecek olan teknoloji ile bu sayfa da değişecektir, ama şimdilik Türkiye’nin şartları bu kadarına izin verdi. Sözü bazen aşırı derecede uzatabildiğimi çok açık  olarak biliyor ve şunu diyorum aslında:

Diyelim ki siz bu siteyi beğendiniz!

Peki bu sitenin devamı ve daha da gelişmesi için ne yapabilirsiniz o zaman? Ne yapacaksınız, siteye herhangi bir katkıda bulunabilirsiniz.. Maddi olur, manevi olur orasını ben bilemem. İşte bunun için, yani bu katkı isteklerinizi daha rahat bana iletin diye buyrun size e-mail adresim:

[email protected]

Zamanı gelir, paypal butonu da koyarız, doğrudan kredi kartından çekim de yaparız, bu işler sabır işi, bi durun bakalım…

.

Bu sayfanın ikinci önemli amacını ise çok yakında bu sayfada bulacaksınız. Şimdilik azıcık Bekleyin!